Ułatwiamy życie biznesowe
WYSZUKIWARKA ZAAWANSOWANA
Strona główna Sale konferencyjne Kraków

Sale konferencyjne Kraków44

Zadaj pytanie zbiorcze

FILTRY

WYCZYŚĆ
  • Projektor
  • Klimatyzacja
  • Rzutnik multimedialny
  • Nagłośnienie
  • Flipchart
  • Zaciemnienie
  • Internet WiFi
  • Możliwość łączenia sal

Każdego roku do tej dawnej stolicy Polski – Krakowa, przybywa mnóstwo turystów, mieszkańców innych części naszego kraju oraz Europy. Głównym celem ich podróży jest zwiedzanie Wawelu oraz wpatrywanie się w oczy smoka ziejącego ogniem. Turystyczny aspekt podróży to jedno, aspekt poznawczy oraz rozwojowy to drugie. Kraków, oprócz ważnych zabytków zwabia do siebie także ciekawymi konferencjami. Te, organizowane są bardzo często w nowoczesnych salach konferencyjnych.
Dzięki temu, że organizatorzy imprez mają do dyspozycji profesjonalne sale konferencyjne, Kraków utożsamiany jest jako centrum szkoleniowe Polski. Na wysoka jakość tego rodzaju miejsc składa się zarówno dobra lokalizacja, jak i wyposażenie. To nie odbiega od europejskich norm szkoleniowych.
Sale konferencyjne w Krakowie, pozwalają na organizację wielu imprez w ciągu jednego dnia.

szkoleniowa

Sala konferencyjna szkoleniowa

Sala szkoleniowa mieści się przy ul. Zygmunta Augusta w Krakowie.Znajduje sie w cichej okolicy, 100 m do Dworca PKP. w sali można przeprowadzać szkolenia dla 15 osób. Dostępny jest niezbędny sprzęt szkoleniowy (flipcharty, rzutnik, projektor).
Obiekt: Sala szkoleniowa
Miejscowość: Kraków
Kraj / województwo: PL / małopolskie
Tarasowa

Sala konferencyjna Tarasowa

Klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 46 m2. Odpowiednia dla 20-40 osób. Możliwość korzystania z profesjonalnego sprzętu multimedialnego i Internetu WiFi. W sali znajduje się m. in. projektor, rzutnik, nagłośnienie i flipchart. Sala widna z opcją zaciemnienia oraz wyjściem na taras.
Obiekt: StudioPrzyLea
Miejscowość: Kraków
Kraj / województwo: PL / małopolskie
Teatralna

Sala konferencyjna Teatralna

Klimatyzowana sala konferencyjna zlokalizowana w centrum Krakowa. W ustawieniu teatralnym może pomieścić nawet do 600 osób. W sali znajduje się widownia oraz składane trybuny. Wyposażona m. in. w projektor, rzutnik multimedialny, nagłośnienie i flipchart. Sala jest klimatyzowana z Internetem WiFi.
Obiekt: Centrum Kongresowe ICE Kraków
Miejscowość: Kraków
Kraj / województwo: PL / małopolskie
Zespół Sal Konferencyjnych

Sala konferencyjna Zespół Sal Konferencyjnych

Zespół Sal Konferencyjnych z przepięknym widokiem na Wawel. Sala o powierzchni 500 m2 z przeznaczeniem dla 200-300 osób. System ścian akustycznych pozwala podzielić salę według własnych potrzeb. Pomieszczenie jest klimatyzowane z możliwością zaciemnienia. Posiada dostęp do Internetu WiFi oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny, taki jak np. projektor, rzutnik, nagłośnienie i flipchart.
Obiekt: Centrum Kongresowe ICE Kraków
Miejscowość: Kraków
Kraj / województwo: PL / małopolskie
OBIEKTY KONFERENCYJNE W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH SALE KONFERENCYJNE W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH KATEGORIE STRON
POZOSTAŁE |
© na-konferencje.pl wszelkie prawa zastrzeżone
kazimirowicz.pl użyteczne strony www